دانشگاه آزاد اسلامی شیراز


  فعالیتهای عمرانی انجام شده از شهریور 93 الی 10 آبان 95

 

1-  احداث بنای الحاقی دانشکده دندانپزشکی با زیربنای حدود 350 مترمربع شامل دیوار چینی، کاشی و سرامیک کف و بدنه، سقف کاذب، مولتی کالر، درب و پنجره­های دو جداره، روشنایی، تاسیسات مکانیکی شامل لوله­کشی آب، گاز، فاضلاب، هوا (ساکشن)، تهیه و اجرای سیستم سرمایش و گرمایش با دستگاه بهارساز، نصب دستگاه­های یونیت دندانپزشکی و... با هزینه ای حدود 6 میلیارد ریال که شهریور 93 آغاز و آبان 93 به بهره برداری رسید.

2-   اتمام محوطه سازی قبور مطهر شهدای گمنام واقع در سایت پردیس شامل کف سازی، دیوارچینی، سیمان­کاری، سنگ پله، درخت کاری و فضای سبز با هزینه حدود 3 میلیارد ریال که آبان 93 شروع و اواخر آذر 93 به بهره­برداری رسید.

3-   تکمیل سوله ورزشی واقع در دانشکده هنر و معماری صدرا شامل اجرای امانی تکمیل سوله با زیربنای حدود 2100 مترمربع از قبیل تکمیل دیوارچینی، نماسازی، تهیه و اجرای پنجره و شیشه، کف پوش، تهیه و اجرای سیستم سرمایش و گرمایش که از شهریور 93 شروع و اواخر مهر 93 به بهره برداری رسید.

4-   اجرای پیمانی تکمیل ساختمان الحاقی سوله ورزشی واقع در دانشکده هنر و معماری صدرا با زیربنای حدود 400 مترمربع به طرفیت شرکت درخشش پی ساز شیراز با هزینه­ای حدود 3 میلیارد ریال. شروع پروژه اردیبهشت 94 و اتمام آن مرداد 94 می­باشد. این مجموعه ورزشی به بهره­برداری رسیده و مورد استفاده دانشجویان می­باشد.

5-   با توجه به تعطیل شدن کامل پروژه مسجد دانشگاه در سال 92 به دلیل گرانی­های چند سال گذشته و پس از رفع مشکل پیمانکار ساختمان مسجد، تکمیل این پروژه با زیربنای حدود 3150 متر مربع از اردیبهشت 94 آغاز شده و هم اکنون با 100 درصد پیشرفت فیزیکی و 50 درصد اضافه کاری، مراحل تحویل موقت انجام شده و ساختمان از اسفند ماه 94 به بهره­برداری رسیده است.

6-   با توجه به گرانی چند سال گذشته، پروژه سوله ورزشی هفت هزار متری نیز دچار رکود و در نهایت تعطیل شد. این پروژه که دارای پیشرفت فیزیکی حدود 82 درصد بود با مبلغ پیمان حدود 29 میلیارد ریال در سال 92 به طور کامل تعطیل گردید. و به یاری خداوند پس از مکاتبات و رایزنی­های متعدد با سازمان مرکزی و با مرتفع شدن مشکل، از اول مرداد 94 پیمانکار مجدداً فعالیت خود را آغاز نمود و هم­اکنون پروژه به بهره برداری رسیده است

7-   پروژه محوطه­سازی اطراف سوله­های کارگاهی، اطراف ساختمان شماره 1 و2 دانشکده مهندسی و اطراف مسجد سایت، با حدود 15000 متر مربع سطح اشتغال و هزینه­ای حدود 12 میلیارد ریال از 15 مرداد 94 به پیمانکاری شرکت عابد بتن آغاز و هم اکنون به بهره برداری رسیده است.

8-  پروژه تکمیل سوله­های کارگاهی با هزینه­ای حدود 15 میلیارد ریال از تیر ­ماه 1394 آغاز شده و هم اکنون تحویل موقت شده و در اسفند ماه 94 به بهره برداری رسید. این پروژه دارای کاربری آزمایشگاهی و کارگاهی بوده و به کارگاههای دانشکده مهندسی و علوم پایه  اختصاص داده می­شود. محل آن واقع در پشت دانشکده مهندسی پردیس و با زیربنای حدود 3500 متر مربع می­باشد.

9-   پروژه تهیه و اجرای حدود 900 مترطول دیوارکشی انتهای سایت – از پشت دانشکده کشاورزی تا سوله های کارگاهی- با هزینه ای حدود 3 میلیارد ریال از اوایل آذر 94 آغاز شده و در شهریور 94 مورد بهره برداری قرار گرفت.

10-  مناقصه محوطه سازی اطراف سوله ورزشی تنگ جلاب با مساحت حدود 5500 مترمربع و با هزینه ای حدود 6/2 میلیارد ریال، برگزار و از اوایل اسفند ماه سال جاری، عملیات اجرایی آغاز شده است . پروژه تا پایان خرداد 95 پیشرفت فیزیکی 55 درصد دارد.

11-  مناقصه تکمیل سوله ورزشی 2400 متری سایت پردیس با هزینه ای حدود 23 میلیارد ریال برگزار شده و با توجه به تائید کمیسیون معاملات سازمان مرکزی، قرارداد منعقد و عملیات اجرایی پروژه آغاز شده است. این پروژه تا پایان مهر 95 به اتمام رسید و در شرف انجام رفع نواقص جهت تحویل موقت می­باشد.

12-   قرارداد تکمیل آمفی­تئاتر و سالن همایش دانشکده مهندسی پردیس با هزینه­ای حدود 5/3 میلیارد ریال مهر ماه 94 منعقد و عملیات اجرایی آن بهمن ماه 94  اتمام و به بهره برداری رسید.

13-   احداث بنای یادمان شهدا با برآورد هزینه­ای حدود 4 میلیارد ریال از بهمن ماه 94 به صورت امانی آغاز شد و تا پایان فروردین 95 اسکلت بنای یادمان شهدا نصب گردید.

14-  طراحی تکمیل آمفی تئاتر و سالن همایش ساختمان شماره 2دانشکده مهندسی انجام و پس از برگزاری مناقصه، قرارداد منعقد شده و عملیات اجرایی تکمیل آمفی تیاتر و سالن همایش، اوایل آبان 95 آغاز شده است.

15-    عملیات احداث پارکینگ دانشکده مهندسی 1و2 پردیس دانشگاه با مساحت 16000 مترمربع و با هزینه ای حدود 11 میلیارد ریال از اواخر مهر 95 آغاز شده و تاکنون حدود 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

           16-   عملیات احداث پارکینگ دانشکده کشاورزی پردیس دانشگاه با مساحت 18000 مترمربع با هزینه­ای حدود 1/2 میلیارد ریال از اواخر مهر 95 آغاز شده و تاکنون حدود 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

17-     اجرای عملیات گازرسانی به مجموعه ورزشی پوریای ولی با مبلغ قرارداد حدود 2/8 میلیارد ریال در آستانه شروع به کار می­باشد.

18-     اتمام تکمیل آزمایشگاه­های دانشکده دندانپزشکی با مساحت حدود 320 مترمربع که از مهر 95 شروع و  چند روز پیش به بهره برداری رسید.